Zničit všechny mé běžící věci a Potm Check in

Ahoj! Jak to jde? Včera jsem měl dvě hlavní selhání – no, jeden byl můj selhání a druhý byla moje kočka. Je nejhorší.

Takže dříve v den jsem šel na poslední běh v mých oblíbených běžeckých botách Mizuno.
Moje nejnovější videa

5 minutové běh zahřívání a
Rychlé zahřívání pro běžce. Před během se zahřívá 5 minut. Jak se připravit na běh. nápady, co dělat, než spustíte

05:34

Pamatujte si, že jsme jim byli vegas sbohem …

Pak jsem šel ven, abych spustil pochůzku a vrátil se, abych dokončil kočičí barf všude kolem nich. Má to štěstí, že jsem se chystal hodit! Byl bych s ním vyroben, kdyby to byla moje dobrá běžecká bota! Chtěl jsem je zkusit recyklovat, ale teď jsou jen odpadky.

Nebuď na mě naštvaný za to, že jsem to zveřejnil, buďte naštvaní na Vegas za to, že jste hrubý.

Pak jsem otočil svůj bílý run Eat Repeat Tank a White Angel šaty z Halloween Blue! #Selhat

Vlastně jsem si myslel, že je to docela vtipné vzhledem k tomu, že to budu stále nosit …

*V mém obchodě s tabulkou můžete získat vlastní rutereatrepeat tričko. 18.-21. listopadu Získejte 10,00 $ z objednávek 50,00 $ nebo mnohem více s kódem voucheru: Spree10

Takže jsem se rozhodl místo toho, abych se staral, rozhodl jsem se, že se musím jen projít.

Vítězové pondělí: Andrea a Becky

Pokud je to váš komentář, pošlete mi e -mail s vaším výběrem prokompresní ponožky nebo rukávu, velikostí a celozvukem/adresou. Ruteatrepeat v Gmail Dot com.

Hromada na úterý Milese 2. týden se přihlásit

Je to 2. týden hromady na míle – zůstaňte na trati tím, že každý den kontrolujete a sdílíte to, co jste udělali pro trénink.

Tento týden rozdávám 10 párů prokompresních ponožek! Od pondělí do pátku si každý den vyberu dva vítěze !!

Zanechte komentář k tomuto příspěvku s úterním odbavením.

Zřeknutí se odpovědnosti: Ceny byly poskytnuty na hromadu na Miles Challenge různými společnostmi. Všechny názory jsou moje vlastní.

Ukažte mi své boty – hromada na Miles 2

Hromada na Miles Den 2 – běžecké boty! Na Instagramu @RuneatrePeat je nyní prozradí. Podívejte se na to na ent

Spusťte zprávu pro 6. až 12. května

Ahoj! Jak jste tento týden běhali a jedli? Tady je moje kolo běhu, jídla, vtipného, ​​náhodného a aktualizace z th

Virtual Running Challenge – 3. den

Hromada na Miles Virtual Runnfall Challenge Den 3 Check in. Tisknutelné 50 mil, 100 mil nebo 200 mil.

Jak dlouho musí být váš dlouhodobý a nejlepší sběžný film Q&A

Jak dlouho musí být váš dlouhodobý na půl maratonu? It Band Sydrome – Jak dlouho jste odtrhli z běhu? RRCA COA

Běží po dešti a přípravě jídla

Protahování a válcování s softballem, tenisovým míčem a pěnovým válcem. Trader Joes Vegan Rainbow Wrap. Nejzábavnější Instagram thBěh na Marco Island Florida 2021

Běh na Marco Island Florida 2021

Kde běžet na Marco Island Florida. Běh nápadů na cestování a letní plážové výlety. Florida Run Blog a